Foreldreutvalg for funksjonshemmede barn under 18 år

Foreldreutvalget er et rådgivende organ underlagt råd for funksjonshemmede. Referater fra møtene publiseres under Annet Politisk

Rådet er opprettet av kommunestyret og består av 5 medlemmer og 2 varamedlemmer.

Møtene holdes på kommunehuset.

Medlemmer

 

Funk

Navn

E-Post

Tlf

Leder

Solfrid Ekedal

Solfrid@ekedal.no

45 04 82 94

Nest leder

Tina Linn Nilssen

Tinalinnnilssen@gmail.com

94 83 21 60

Medlem

Monika Jeanette Johanssen

Monikajeanette@gmail.no

47 36 73 73

Medlem

Christin Grønlund Dundas

Christin.dundas@gmail.com

93 23 05 46

Medlem

Marianne Goderstad

Post@goderstad.no

95 82 22 87

Vara

Catrine Lie Rueness

Catrli@frisurf.no

99 02 11 84

Vara

Ann Christin C Haugseth

a.c.haugseth@gmail.com

91 80 73 30

 

Sist endret 15.02.2018
Fant du det du lette etter?

Kontaktinformasjon

Solfrid Ekedal

Leder: Foreldreutvalg for funksjonshemmede barn
Mobil :450 48 294
E-post :Solfrid@ekedal.no
Login for redigering Login for redigering