Ansatte på helsestasjonen

Ansatte på helsestasjonen
Navn Stilling Telefon E-post
Jorunn Løvdal Maharsia Helsesekretær (mandag, tirsdag og torsdag) 37 19 93 33/ 90 09 50 62 Jorunn.Lovdal.Maharsia@tvedestrand.kommune.no
Kristin de Lange Johannessen Enhetsleder familiehuset 97 52 52 90 Kristin.de.Lange.Johannessen@tvedestrand.kommune.no
Grete Øyen Ledende helsesykepleier 97 07 30 55 Grete.Oyen@tvedestrand.kommune.no
Anette Eikeland Helsesykepleier 0-5 år Songe skole 90 92 38 73 Anette.Eikeland@tvedestrand.kommune.no
Vibeke Jacobsen Helsesykepleier 0-5 år og helsesykepleier i ungdomskolen 91 72 22 68 Vibeke.Jacobsen@tvedestrand.kommune.no
Kristin Waland Helsesykepleier på Tvedstrand, Dypvåg, Holt og Sandøya barneskoler og Lyngmyr ungdomskole 90 92 38 24 Kristin.Waland@tvedestrand.kommune.no
Gry Prebensen Jordmor på helsestasjon og helsestasjon for ungdom 90 92 38 05 Gry.Prebensen@tvedestrand.kommune.no
Ingeborg Steinsrud Helsestasjonslege (hver torsdag) 90 09 50 62
Vivian Persen Skolelege (hver mandag) 90 09 50 62
Maria Cecilie Teigland Sykepleier videregående skole 97 59 80 79 maria.cecilie.teigland@tvedestrand.kommune.no
Ingvil Østebø Helsesykepleier 0-5 år 46 88 31 99 ingvil.oyen.ostebo@tvedestrand.kommune.no

Åpningstider

Helsestasjons åpningstider

Mandag – fredag kl. 08.00-15.00

Telefontid

Mandag, tirsdag og torsdag
kl. 08.30 - 14.00

Ta gjerne direkte kontakt med din helsesøster eller jordmor på mobil: Ansatte på helsestasjonen