Ansattoversikt


Plan, miljø og eiendom

Ansatte i avdelingen Plan, miljø og eiendom
Navn Tittel Telefon Mobil E-post
Avdelingsingeniør - havneansvarlig 37 19 95 43 913 46 200 Arne.Thorvald.Aanonsen@tvedestrand.kommune.no
Vaktmester, eiendomsdrift 918 87 855 918 87 855 ove.anderson@tvedestrand.kommune.no

Holt og Tvedestrand skoler, Parkveien og kommunale bygg omkring barneskolen, Familiehuset og Tvedestrand rådhus. 

Enhetsleder 37 19 95 41 916 61 424 svein.olav.dale@tvedestrand.kommune.no
Prosjektleder/planlegger, miljørådgiver 906 18 528 Martin.Due-Tonnessen@tvedestrand.kommune.no
Prosjekt og byggeledelse 909 37 527 tor.olav.hagestad@tvedestrand.kommune.no
Konsulent, Boligkontoret 37 19 95 16 inger.elise.hegland@tvedestrand.kommune.no

Boligkontoret, startlån, bostøtte, boligstiftelsen m.m. 

vaktmester, eiendomsdrift 415 42 038 tom.andre.kastet@tvedestrand.kommune.no
Farbeider, eiendomsdrift, boligstiftelsen, Holt skole 959 02 443 959 02 443 Lars.Inge.Lovdal@tvedestrand.kommune.no

Byggansvarlig og vaktmester for Strannasenteret og Olav Sverres vei.

Vaktmester, eiendomsdrift 957 69 872 957 69 872

Byggansvarlig og vaktmester for brannstasjonen, legekontoret og fysioterapien i Søsterdalen.

Fagarbeider, vedlikehold 916 61 429 916 61 429 Kjell.Rune.Olsen@tvedestrand.kommune.no

Byggansvarlig og vaktmester for ungdomsklubben og Sjømannsforeningens hus.

37 03 48 11
Maskinist, eiendomsdrift 902 06 150 902 06 150 sven.steinsholm@tvedestrand.kommune.no

Byggansvarlig og vaktmester for Middelskolen, Skottevik, havn, brygger, Forvaltergården og offentlige toaletter.

Arealplanlegger/sivilarkitekt 37 19 95 60 952 25 549 andreas.gimming.stensland@tvedestrand.kommune.no
Vaktmester, eiendomsdrift 482 06 462 simen.stoylen@tvedestrand.kommune.no

Byggansvarlig og vaktmester for Lyngbakken barnehage, Skriverstua barnehage, Bøklia barnehage, Villa Utsikten barnehage og Grotten barnehage.

Vaktmester, eiendomsdrift 466 90 002 466 90 002

Byggansvarlig for Lyngmyr skole.

Landbruksrådgiver 37 19 95 67 tvehms@tvedestrand.kommune.no
Fagarbeider / Vaktmester 945 02 508 945 02 508 Jens.Vevstad@tvedestrand.kommune.no

Byggansvarlig og vaktmester for Dypvåg skole og Songe skole.

Renholdsleder, eiendomsdrift, renhold 37 19 95 57 945 02 913 Cristina.S.Woxmyhr@tvedestrand.kommune.no
Oppmålingssjef 37 19 95 63 helge.wroldsen@tvedestrand.kommune.no
Fagarbeider / Tømrer 916 61 410 916 61 410 Vidar.Ostebo@tvedestrand.kommune.no

Byggansvarlig og vaktmester for Boligstiftelsens bygg.